Yerden Isıtma

Daha fazla konfor, daha fazla yaşam alanı ve daha yüksek yaşam kalitesi…
Yerden Isıtma sistemi toz tutmaz. Evinizin görüntüsünü bozan, radyatör, boru ve diğer ekipmanlara ihtiyaç yoktur. Isıyı tüm zemine eşit olarak dağıtır. Isı dağılımı daha verimli ve konforludur. Daha çok ısınır daha az fatura ödersiniz.

Elektrikli Yerden Isıtma

DEVI Elektrikli Yerden Isıtma Sistemi,
dairelerde, villalarda veya daha büyük
yapılarda ek bir ısıtma kaynağı olarak
kullanılabilir.
Özellikle kış bahçesi ve kapalı balkonlarda,
banyolarda, bebek ve yaşlı odalarının
ısıtılmasında çok tercih edilen ve %100
Güvenli bir ısıtma sistemidir.

Oluklu Yerden Isıtma

Oluklu yerden ısıtma sistemi ile eski radyatörlü evlerinizi, yerden ısıtma konforuna kavuşturabilirsiniz…
Mimarlar tarafından renovasyon (ev yenileme) işlerinde çok tercih edilen, Oluklu Yerden Isıtma Sisteminin mevcut zemin üzerinde kurulum yüksekliği yoktur. Parke altına, şapsız olarak uygulanır.

Soğuk Hava Deposu Isıtma

Soğuk hava depolarında zemin yapısının ısıtılması, ortam ve zemin şartlarından dolayı yapının yıkılmasını engellemek için gereklidir.
Restoran ve kasaplardaki soğuk oda veya depoların zemin ısıtması için de elektrikli ısıtma sistemleri kullanılır.

Hamam, Sauna ve Spa Isıtması

Hamam, Sauna ve SPA’lar için hem sulu yerden ısıtma hem de elektrikli yerden ısıtma çözümleri sunuyoruz.
Hızlı devreye girme süreleri ve %100 güvenli kullanımları nedeniyle son yıllarda elektrikli
yerden ısıtma sistemleri hamam ve SPA’larda daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Kış Bahçesi Isıtması

Kış bahçesi, açık ve kapalı balkonlar ile terasların ısıtılması için hem elektrikli hem de sulu yerden ısıtma çözümleri öneriyoruz.
Tecrübeli montaj ekibimizle, 1 gün gibi kısa bir sürede anahtar teslim uygulama yapıyoruz. Ürünlerimiz; restoran ve kafelerin açık alanlarının ısıtılmasında da etkili sonuçlar vermektedir.

Cami Isıtması

Artımek, sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimi ile Cami ısıtması için hem elektrikli hem de sulu yerden ısıtma alanında başarılı uygulamalar yapmaktadır.
Namaz vakitlerine uygun olarak otomasyon sistemi ile çalışan çözümlerimiz, hem konfor hem de yüksek oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Kar – Buz Engelleme

Kar-Buz Engelleme Sistemi; AVM, Hastane, Ofis, Konut, Otel ve Okulların araç ve yaya girişlerinde; buzlanmanın önlenmesi can güvenliği açısından çok önemlidir.
Sistem kullanım yerleri: Çatı Isıtma – Oluk Isıtma – Rampa Isıtma – Pist Isıtma – Garaj Girişi Isıtma – Yürüyüş Yolu Isıtma

Isı Kontrol ve Otomasyon

HVAC otomasyon çözümlerimiz; ticari yapılarda ve konutlarda, konfordan ödün vermeden verimlilik ve enerji tasarrufu sunar.
IoT teknolojilerine uyumlu olan çözümlerimiz sayesinde, cep telefonunuz ile evinizdeki kombi veya klimanızı işyerinizden kontrol edebilirsiniz.

Boru Isıtma Çözümleri

Boruları donmadan koruma sistemleri, donma ve buz hasarından korunması gereken su boruları ve sıhhi boruların mevut olduğu yerlerde kullanılır. Sıcaklığın korunması sistemleri sıcak suyun veya sıvı borularının istenilen sıcaklıkta kalmalarını sağlar.
DEVI boru izleme sistemleri DEVI ısıtma kabloları, DEVIreg™ termostatları ve kurulum aksesuarlarından oluşmaktadır.